Про компанію

       Компанія створена на базі виробничих потужностей трубоволочильного цеху «Нікопольського Південно-Трубного Заводу» і дослідного трубопрессового цеху ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Е. Осади».

       Підприємство спеціалізується на виробництві трубної продукції для атомної енергетики, аерокосмічної галузі, автомобілебудування, суднобудування, оборонної промисловості. Виробниче об'єднання «ОСКАР» є одним з провідних виробників високотехнологічної безшовної трубної продукції (по перетину круглі або прямокутні) з:

  • цирконієвих сплавів (UNS R60702, UNS R60704);
  • титанових сплавів (Grade 1, 2, 3, 5, 7, 12, 23, ВТ-1, ПТ-7М, ПТ-1М, ПТ-3В, ОТ-4);
  • нікелевих сплавів (UNS N02200, UNS N04400, UNS N06022, UNS N10276, UNS N06059, UNS N06600, UNS N06625, UNS N08800, UNS N07718, 42ХНМ, ХН60ВТ, 36НХТЮ);
  • нержавіючих сталей (широкий клас аустенітних, феритних, аустенитно-мартенситних і дуплексних марок сталей).

       Підприємство працює за технологією гарячого пресування і холодного деформування (холодна прокатка або волочіння).

       Постачальниками заготовки на підприємство є світові виробники, такі як ZIROM, ITALFOND, VDM, VILLARES, COGNE, BÖHLER, Deutsche Nickel, ДСС, НВЦ ТИТАН, ЗТМК.

       Виробниче об'єднання ОСКАР має необхідне обладнання для виробництва труб за технологією гарячого пресування і холодної прокатки або волочіння. Виробничі потужності дозволяють виробляти труби загального призначення, так і спеціальні (прецизійні, капілярні, манометричні, особотонкостінні, багатошарові або ребристі). Підприємство забезпечено засобами термічної обробки труб (світлий отжиг, термічна обробка у вакуумі), для отримання заданих фізико-механічних властивостей і корозійної стійкості. Якість зовнішньої і внутрішньої поверхні забезпечується комплексним підходом на етапах прокатки і термічної обробки, з урахуванням вимог замовника. На всіх етапах виробництва, продукція проходить необхідний неруйнівного контролю (геометричні параметри, УЗК і ТВК, на вимогу замовника гідро- і пневмотест) сертифікованими фахівцями, що забезпечує високу якість готової продукції.

       На підприємстві є випробувальна лабораторія, лабораторія неруйнівного контролю та лабораторія метрології, акредитовані на проведення відповідної діяльності Державним підприємством "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Е.Осади" (ДП "НДТІ").

       Випробувальна лабораторія підприємства сертифікована і забезпечена обладнанням для проведення комплексних металографічних, хімічних і фізико-механічних випробувань.

       Виробниче об'єднання ОСКАР щорічно підтверджує високу якість своєї продукції сертифікатами Nadcap, NORSOK M-650, ISO 9001, EN 9100, Lloyd's Register.

       Підприємство веде активну науково-дослідницьку діяльність з освоєння виробництва труб з нових або спеціалізованих марок сталей і сплавів, а також співпраця з провідними інститутами в цій галузі ДП «НДТІ», Інститут металофізики НАН України.

       ТОВ «ВО «ОСКАР» підтримує і постійно вдосконалює систему менеджменту якості, яка сертифікована міжнародними організаціями з сертифікації BUREAU VERITAS Certification - за вимогами ISO 9001 і EN 9100 TÜV Thüringen e.V. - по Directive 2014/68 / EU і AD 2000 Merkblatt W0.

       Окремі спеціальні виробничі процеси підприємства (неруйнівний контроль, термічна обробка і хімічна обробка) і сертифіковані Американським Інститутом дослідження виробничих процесів PRI (Performance Review Institute) за програмою Nadcap, а виробництво продукції схвалено для атомної енергетики - ВО «Безпека» і ДП НАЕК «Енергоатом».

       Продукція ТОВ «ВО «ОСКАР» сертифікована на відповідність вимогам вітчизняних (ГОСТ, ТУ) та зарубіжних стандартів (ASTM, ASME).